Query Auth Params (1.2.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Remove
pl: Usuń

en: Administration
pl: Administracja

en: Display Options
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Once
pl: Raz

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '%path' jest nieprawidłowa lub brak do niej dostępu.
