Query Auth Params (1.2.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Remove
ro: Elimină

en: Administration
ro: Administrare

en: Display Options
ro: Opțiuni de afișare

en: The path '%path' has to start with a slash.
ro: Calea '%path' trebuie să înceapă cu un slash.
