Entity Questions and Answers (8.x-1.10) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Created
bs: Kreiran

en: Question
bs: Pitanje

en: Page
bs: Strana

en: Published
bs: Objavljeno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
