Entity Questions and Answers (8.x-1.10) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Status
fi: Tila

en: Approve
fi: Hyväksy

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Unsubscribe
fi: Peru tilaus

en: List of users
fi: Käyttäjälista

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Reported by
fi: Lisännyt

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Created
fi: Luotu

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Unapproved
fi: Hyväksymätön

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Author Name
fi: Tekijän nimi

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Questions
fi: Kysymykset

en: Apply
fi: Käytä

en: Subscribed
fi: Tilaus

en: Bundle
fi: Paketti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fi: Polku '%path' on epäkelpo tai sinulla ei ole siihen pääsyoikeuksia.

en: Weight for row @number
fi: Paino riville @number

en: Master
fi: Isäntä
