Entity Questions and Answers (8.x-1.10) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Question
km: សំណួរ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ផ្លូវ '%path' មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​មិន​មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
