Entity Questions and Answers (8.x-1.11) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Status
be: Статус

en: Approve
be: Дазволіць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Unsubscribe
be: Адпісацца

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ

en: Page
be: Старонка

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Entity
be: Сутнасць

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: users
be: карыстальнікі(-аў)

en: Apply
be: Ужыць

en: Bundle
be: Набор

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Шлях '%path' або не існуе, або ў вас няма доступа да яго.

en: Weight for row @number
be: Вага для радка @number
