Entity Questions and Answers (8.x-1.11) - en to fa translation catalogue (43 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Status
fa: وضعیت

en: Approve
fa: موافقت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: List of users
fa: فهرست کاربران

en: Action
fa: عملکرد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: بازنشانی

en: ID
fa: شناسه

en: Reported by
fa: گزارش شده توسط

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: Page
fa: صفحه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Entity
fa: عنصر

en: Author Name
fa: نام نویسنده

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: users
fa: کاربران

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Subscribed
fa: مشترک

en: Bundle
fa: بسته

en: (Unpublished)
fa: (منتشر نشده)

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '%path' یا غیر معتبر است یا شما به آن دسترسی ندارید.

en: Weight for row @number
fa: وزن سطر @number

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
