Entity Questions and Answers (8.x-1.11) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Status
ne: अवस्था

en: Approve
ne: स्वीकार गर्नुहोस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Action
ne: कारवाही

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Question
ne: प्रश्न

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
