Entity Questions and Answers (8.x-1.11) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
