Entity Questions and Answers (8.x-1.12) - en to bg translation catalogue (24 entries)

en: user
bg: потребител

en: Status
bg: Статус

en: Approve
bg: Одобри

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Reported by
bg: Създадена от

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Question
bg: Въпрос

en: Page
bg: Страница

en: Published
bg: Публикувано

en: Approved?
bg: Потвърдени?

en: users
bg: потребители

en: Apply
bg: Търси

en: Subscribed
bg: Абонирани потребители
