Entity Questions and Answers (8.x-1.12) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: List of users
sk: Zoznam používateľov

en: Action
sk: Akcia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Date
sk: Dátum

en: Reported by
sk: Podané

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: Page
sk: Strana

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Approved?
sk: Schválené?

en: Entity
sk: Entita

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: users
sk: používatelia

en: Questions
sk: Otázky

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: Answers
sk: Odpovede

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sk: Cesta '%path' je buď neplatná, alebo k nej nemáte prístup.

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: Asc
sk: Vzostupne

en: The path '%path' has to start with a slash.
sk: Cesta '%path' musí začínať lomítkom.
