Entity Questions and Answers (8.x-1.12) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Created
sq: Krijuar

en: Question
sq: Pyetja

en: Page
sq: Faqe

en: Published
sq: Publikuar

en: users
sq: përdoruesit
