Entity Questions and Answers (8.x-1.13) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: List of users
ar: قائمة المستخدمين

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: ID
ar: المعرف ID

en: Reported by
ar: بلّغ عنها

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Question
ar: السؤال

en: Published
ar: منشور

en: Entity
ar: الكيان

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: users
ar: الأعضاء

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Subscribed
ar: مشترك

en: Bundle
ar: الحزمة

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ar: المسار '@path' إما غير صحيح أو لا تملك صلاحية الوصول إليه.

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
