Entity Questions and Answers (8.x-1.13) - en to cs translation catalogue (31 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Status
cs: Stav

en: Approve
cs: Schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Date
cs: Datum

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Approved?
cs: Schváleno?

en: Author Name
cs: Jméno autora

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Questions
cs: Otázky

en: Answers
cs: Odpovědi

en: (Unpublished)
cs: (Nezveřejněno)

en: Entity ID
cs: ID entity

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '%path' je neplatná nebo k ní nemáte přístup.

en: Weight for row @number
cs: Váha pro řádek @number

en: The path '%path' has to start with a slash.
cs: Cesta '%path' musí začínat lomítkem.

en: @title (value @number)
cs: @title (hodnota @number)
