Entity Questions and Answers (8.x-1.13) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: List of users
mr: वापरकर्त्यांची यादी

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Terms and Conditions
mr: नियम आणि अटी

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Question
mr: प्रश्न

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Bundle
mr: बंडल
