Entity Questions and Answers (8.x-1.14) - en to mn translation catalogue (19 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Status
mn: Төлөв

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: List of users
mn: Хэрэглэгчдийн жагсаалт

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Date
mn: Огноо

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо
