Entity Questions and Answers (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: user
ca: usuari

en: Status
ca: Estat

en: Approve
ca: Aprova

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Unsubscribe
ca: Cancel·la la subscripció

en: List of users
ca: Llista d'usuaris

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Reported by
ca: Informat per

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Entity
ca: Entitat

en: Author Name
ca: Nom de l'autor

en: Date created
ca: Data creada

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: users
ca: usuaris

en: Questions
ca: Preguntes

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Subscribed
ca: Subscrit

en: Answers
ca: Respostes

en: Bundle
ca: Embolcall

en: (Unpublished)
ca: (No publicat)

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: El camí '%path' és invàlid o bé no hi teniu accés.

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: Master
ca: Mestre

en: The path '%path' has to start with a slash.
ca: La ruta '%path' ha de començar amb una barra inclinada.

en: @title (value @number)
ca: @title (valor @number)
