Entity Questions and Answers (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: List of users
gl: Lista de usuarios

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Question
gl: Pregunta

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Approved?
gl: Aprovado?

en: Entity
gl: Entidade

en: Date created
gl: Data de creación

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: users
gl: usuarios

en: Questions
gl: Preguntas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Bundle
gl: Paquete

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Entity ID
gl: ID da entidade

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '%path' non é válida ou vostede non ten permisos para acceder a ela.

en: Weight for row @number
gl: Peso para a fila @number
