Entity Questions and Answers (8.x-1.2) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Question
sl: Vprašanje

en: Page
sl: Stran

en: Published
sl: Objavljeno

en: Date created
sl: Datum nastanka
