Entity Questions and Answers (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (24 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Status
te: స్థితి

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: List of users
te: వాడుకరుల జాబితా

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Date
te: తేదీ

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Page
te: పేజీ

en: Author Name
te: రచయిత పేరు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: users
te: వాడుకరులు

en: Questions
te: ప్రశ్నలు

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: (Unpublished)
te: (అప్రచురితం)

en: - All -
te: - అన్ని -
