Entity Questions and Answers (8.x-1.3) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List of users
ka: მომხმარებლების სია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Date
ka: თარიღი

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Page
ka: გვერდი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
