Entity Questions and Answers (8.x-1.4) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Status
el: Κατάσταση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Unsubscribe
el: Διαγραφή συνδρομής

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Question
el: Ερώτηση

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Published?
el: Δημοσιεύτηκε;

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Entity
el: Οντότητα

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: users
el: χρήστες

en: Questions
el: Ερωτήσεις

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: (Unpublished)
el: (Αδημοσίευτο)

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
el: Η διαδρομή '%path' είτε δεν είναι έγκυρη είτε δεν έχετε πρόσβαση σε αυτήν.

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: Asc
el: Αύξ

en: @title (value @number)
el: @title (τιμή @number)
