Entity Questions and Answers (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (40 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: List of users
et: Kasutajate nimekiri

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Entity
et: Olem

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: users
et: kasutajad

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Bundle
et: kogum

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Tee '%path' on vale või sul puuduvad sellele ligipääsuõigused.

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: The path '%path' has to start with a slash.
et: Teekond '%path' peab algama kaldkriipsuga.

en: @title (value @number)
et: @title (väärtus @number)
