Entity Questions and Answers (8.x-1.5) - en to lv translation catalogue (38 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Status
lv: Statuss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: List of users
lv: Lietotāju saraksts

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: Questions and Answers
lv: Jautājumi un atbildes

en: Page
lv: Lapa

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Entity
lv: Entītija

en: Author Name
lv: Autora vārds

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: users
lv: lietotāji

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Subscribed
lv: Parakstīšanās

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number
