Entity Questions and Answers (8.x-1.5) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: user
mg: mpikambana

en: Status
mg: Toetra

en: Approve
mg: Ekena

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
