Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Reset
eo: Restarigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Question
eo: Demando

en: Page
eo: Paĝo

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
