Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: user
is: brúkari

en: Status
is: Støða

en: Approve
is: Góðkenn

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Unsubscribe
is: Avlýs hald

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagfesting

en: Reset
is: Tómstilla

en: Created
is: Stovnað

en: Question
is: Spurningur

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið

en: Date created
is: Stovningardagur

en: Unpublished
is: Ikki givið út
