Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: List of users
si: පරිශීලක ලැයිස්තුව

en: Date
si: දිනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
