Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: user
sv: användare

en: Approve
sv: Godkänn

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Unsubscribe
sv: Säg upp prenumeration

en: List of users
sv: Användarlista

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Terms and Conditions
sv: Allmänna villkor

en: Reported by
sv: Rapporterad av

en: Email Address
sv: E-postadress

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Created
sv: Skapad

en: Question
sv: Fråga

en: Answer
sv: Svar

en: Page
sv: Sida

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Entity
sv: Objekt

en: Author Name
sv: Författarnamn

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: users
sv: användare

en: Questions
sv: Frågor

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Answers
sv: Svar

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: (Unpublished)
sv: (Ej publicerad)

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
sv: Sökvägen "%path" är antingen inte giltig eller så har du inte åtkomst till den.

en: Weight for row @number
sv: Vikt för rad @number

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Entity Link
sv: Länk för objekt

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: @title (value @number)
sv: @title (värde @number)
