Entity Questions and Answers (8.x-1.8) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: user
ug: ئەزا

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Unapproved
ug: تەستىقلانمىغان

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
