Entity Questions and Answers (8.x-1.9) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Approve
af: Keur goed

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: List of users
af: Lys van gebruikers

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Created
af: Geskep

en: Question
af: Vraag

en: Page
af: Bladsy

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: users
af: gebruikers

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
