Entity Questions and Answers (8.x-1.9) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: Approve
ga: Aontaigh le

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
