Entity Questions and Answers (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (46 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Approve
pl: Zatwierdź

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: List of users
pl: Lista użytkowników

en: Action
pl: Akcja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Terms and Conditions
pl: Warunki i zasady

en: Email Address
pl: Adres Email

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Created
pl: Utworzono

en: Question
pl: Pytanie

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Approved?
pl: Zatwierdzone?

en: Entity
pl: Encja

en: Author Name
pl: Nazwa Autora

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: users
pl: użytkownicy

en: Questions
pl: Pytania

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Subscribed
pl: Dodane do subskrypcji

en: Answers
pl: Odpowiedzi

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Verified
pl: Zweryfikowany

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Entity ID
pl: ID encji

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka '%path' jest nieprawidłowa lub nie masz dostępu do podanej strony.

en: Weight for row @number
pl: Waga wiersza @number

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.

en: @title (value @number)
pl: @title (wartość @number)
