Queue Import (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Host
ar: المستضيف

en: About
ar: حول
