Queue Import (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Database
hu: Adatbázis

en: Host
hu: Kiszolgálónév

en: Process queue
hu: Várakozási sor feldolgozása

en: About
hu: Leírás

en: Migration
hu: Költöztetés
