Queue Import (8.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Host
kn: ಅತಿಥೇಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
