Queue Import (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Database
oc: Basa de donadas

en: Host
oc: Òste

en: About
oc: A prepaus
