Queue Import (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Database
sk: Databáza

en: Host
sk: Hostiteľ

en: About
sk: Informácie o
