Queue Import (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Port
el: Θύρα

en: About
el: Περί
