Queue Import (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Database
ka: მონაცემტა ბაზა

en: Host
ka: ჰოსტი

en: Port
ka: პორტი
