Queue Import (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Port
km: ច្រក

en: About
km: អំពី
