Queue Import (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Database
ro: Bază de date

en: Host
ro: Gazdă

en: About
ro: Despre

en: Migration
ro: Migrare
