Queue Import (8.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Host
bo: རྩ་འཛུགས་གནས

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: About
bo: གསལ་བཤད
