Queue Import (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Username
de: Benutzername

en: Password
de: Passwort

en: Database
de: Datenbank

en: Process queue
de: Prozess-Warteschlange

en: About
de: Über
