Queue Import (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Host
hi: होस्ट

en: Port
hi: पोर्ट

en: About
hi: के बारे में
