Queue Import (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Host
ne: होस्ट

en: About
ne: बारेमा
