Queue Import (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Host
ps: کوربه

en: Port
ps: درشل (پورټ)

en: About
ps: په اړه
