Queue Import (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Database
ru: База данных

en: Host
ru: Хост

en: Port
ru: Порт

en: Process queue
ru: Обработать очередь

en: About
ru: Информация

en: Migration
ru: Миграция
