Queue Import (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Host
th: โฮสต์

en: Port
th: พอร์ต

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Migration
th: การโยกย้าย
