Queue Import (9.0.0) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Password
ast: Clave

en: Host
ast: Sirvidor

en: Port
ast: Puertu
